G-X9M9DD884Y
Site Loader
Panenská 2, Bratislava 811 03

🎈DNES MÁ SAŽP 28 ROKOV🎊
Zriadená Ministerstvom životného prostredia SR 1. júla 1993, sa agentúra stala kľúčovou inštitúciou v poskytovaní environmentálnych služieb, poradenstva a vzdelávania na celoštátnej aj medzinárodnej úrovni. Úspechy z predošlých rokov by nikdy neboli možné bez našich skvelých zamestnancov a partnerov, ktorí s nami už 28 rokov zdieľajú myšlienku zdravšieho a zelenšieho Slovenska.
Patrí vám veľké ďakujem👏
Udalosti posledných dní nás motivujú k tomu, aby sme vo svojej misii vytrvali a aj naďalej presadzovali myšlienku ekologického a udržateľného spôsobu života.
Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie výsledky našej práce, ako je Medzinárodná konferencia o kvalite ovzdušia☁️, predstavenie Ekokódexu pre zamestnancov📖, ale aj vyhodnotenie súťaže Dedina roka🏡.

https://www.sazp.sk/novinky/sazp-oslavuje-28-rokov-svojej-existencie.html

Slovenská agentúra životného prostredia je odbornou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR s celoslovenskou pôsobnosťou zameranou na starostlivosť o životné prostredie a tvorbu krajiny v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja. Autor príspevku a foto Slovenská agentúra životného prostredia – SAŽP on Facebook

Post Author:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *